Kas mes esame

 

Kai Jums svarbu - pasikliaukite mumis.

1918-ais jis (Carl Kaefer) izoliuodavo šaltų sandėliavimo vietų sienas. Jo idėja taip gerai veikė, kad ir tapo  įkūrimo pagrindu mūsų kompanijos, kuri tapo rinkos lydere integruotų paslaugų ir sprendimų pramonės, ofšoro, laivybos ir statybos srityse. Su daugiau nei 30 000 tūkst. darbuotojų, 5 500 padalinių 6  žemynuose, mes esame globalus paslaugų tiekėjas.

Sužinokite daugiau apie KAEFER UAB.

Šis vaizdo įrašas buvo filmuojamas Norvegijoje, Prancūzijoje, Pietų Afrikoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Brazilijoje, Nyderlanduose ir Saudo Arabijoje ir atitinka vietinius HSE standartus ir procedūras.

100 Years

Ką mes darome

 

Pastolių montavimas/ardymas, techninės izoliacijos įrengimas, mūro darbai bei skardinimo profiliavimo darbai - sritys, kuriose specializuojasi UAB KAEFER Lietuvoje.

  • Pastolių montavimas - demontavimas
  • Techninė izoliacija
  • Mūro darbai
  • Skardos profiliavimas 

Atraskite mūsų paslaugas.

 

Kur mes dirbame

 

KAEFER - ką galime padaryti dėl Jūsų verslo? 

KAEFER dirba įvairiose pramonės srityse - nuo naftos, dujų, energijos pramonių iki kasybos, laivybos ir statybų pramonės. Mes teikiame produktus, sistemas sprendimus ir paslaugas savo klientams visame pasaulyje.  

Dagiau apie mūsų pasiūlymus pramonei.

 

Karjera

 
KAEFER kompanijoje mes tikime, kad kiekviena asmenybė mūsų organizacijoje turi savo unikalią istoriją.  

Ne tik apie savo darbą ar karjerą, bet taip pat ir apie savo pagrindus ir kultūrą.  Už kiekvienos istorijos - kitas veidas.  

Sužinokite daugiau apie mūsų žmones ir karjeros galimybes.

Six People in collage