Apie mus

KAEFER UAB dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kuri specializuojasi izoliavimo, pastolių montavimo bei skardos profiliavimo srityse.

Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 1992 m., o 2005 m. tapome pasaulinės KAEFER kompanijos dalis, kuri yra rinkos lyderė izoliacijos bei pastolių srityse visame pasaulyje! Su daugiau nei 28 000 tūkst. darbuotojų ir padalinių įvairiuose žemynuose, mes esame globalus žaidėjas.

1998 m. įdiegta ko­kybės val­dymo sis­tema ISO 9001.

2009 m. buvo įdiegti ir ISO 14001 bei OHSAS 18001 stan­dartai.

2015 m. pradėjome KAEFER LEAN kelionę, kuria siekiame nuolat tobulinti bei optimizuoti procesus pašalinant iš jų švaistymus. LEAN kelionės tikslas – didesnės vertės kū­rimas klientams, nau­do­jant ma­žiau iš­teklių, teikiant kokybiškiausias paslaugas be incidentų, laiku, efektyviau bei ekonomiškiausiu būdu.

KAEFER UAB Lietuvoje siūlo tokias paslaugas:

  • Pastolių montavimas/demontavimas;
  • Techninė izoliacija;
  • Mūro darbai;
  • Skardos ruošinių gamyba, profiliavimas.

KAEFER UAB turi 4 gamybines aikšteles kurios yra išsidėsčiusios strateginėse Lietuvos vietose: Vilniuje, Elektrėnuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose.

KAEFER UAB administracija įsikūrusi Kaune.

KAEFER       SKAIČIAIS

2000

apyvarta mln. €

30000

darbuotojų

100

metų patirtis

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Kai jums svarbu, pasikliaukite mumis.

Esame moderni tarptautinė įmonė, kurioje dirba daugiau nei 30 000 darbuotojų visame pasaulyje. Esame įsitikinę, kad mums tenka svarbus vaidmuo kuriant tvarią ir efektyviai energiją vartojančią ateitį. Tam turime puikias galimybes: jau daugiau nei 100 metų savo techninėmis žiniomis ir patikimu efektyvumu remiame klientų sėkmę.

KAEFER       SKAIČIAIS

30

valstybių

50

tautybių

5500

filialų pasaulyje

Siūlome visapusiškas paslaugas ir techninius sprendimus, kad užtikrintume klientų turto vientisumą ir išsaugotume jo vertę bei gyvavimo trukmę. Pagrindinės mūsų paslaugos apima izoliaciją, prieigos sprendimus, paviršiaus apsaugą, pasyviąją priešgaisrinę apsaugą, elektromechanines ir specializuotas paslaugas bei vidaus įrengimą.

Didžiuojamės, kad viską darome kartu su KAEFER. Tai, kuo mes skiriamės, aiškiai matyti iš mūsų gerų saugos rezultatų, pažangiausių techninių žinių ir tvirtų etinių vertybių, kuriomis vadovaujamės visur, ką darome. Mus skatina efektyvus ir novatoriškas požiūris į iššūkių įveikimą ir specialiai pritaikytų paslaugų bei sprendimų teikimą. Taip pat užtikriname kokybę, saugą, ekonomiškumą ir nuolatinį tobulėjimą, pasitelkdami savo didelę vidinę kompetenciją ir visiškai integruotas paslaugas.

Pažadas, už kurį stovi KAEFER: Kai Jums svarbu, pasikliaukite mumis.